Zimowa integracja

  • Autor: admin
  • 13 października 2017
  • Możliwość komentowania Zimowa integracja została wyłączona

Zimowa integracja – weekend z adrenaliną w ośnieżonych Bieszczadach

Bieszczady – Polska Alaska – dzika i magiczna Kraina Wilka czeka na śmiałków, którzy podejmą wyzwanie odkrycia tajemnic ukrytych głęboko pod śniegiem pośród lasów i zimowych połonin. Bogaty program atrakcji dla grupy, zakwaterowanie w hotelu z basenem i SPA nad brzegiem Jeziora Solińskiego.

Ferie z bogatym programem dla całej rodziny. Bieszczady w swojej zimowej odsłonie czekają na odkrycie. Zima w magicznych Bieszczadach potrafi zaskoczyć – surowy klimat w połączeniu z bajecznymi widokami i dziką przestrzenią – wszystko to stwarza wyjątkowe warunki do zorganizowania zimowej imprezy integracyjnej.

Przyjedź do nas i odpocznij w zimowej Krainie Wilka !

Plan imprezy

DZIEŃ I

Zakwaterowanie w Kompleksie Skalny SPA nad brzegiem Jeziora Solińskiego. Do dyspozycji Gości Strefa Wellness i SPA z krytym basenem z atrakcjami wodnymi, brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauną opalaną drewnem, sauną z panelem solnym, łaźnią parową, komorą Infra Red oraz strefami schładzania i wypoczynku oraz salką fitness, pokojem dla dwojga i gabinetem kosmetycznym. Zapraszamy do naszej restauracji SKALNA serwującej smaczne i pożywne posiłki. Długie, zimowe wieczory nasi Goście mogą spędzić w pubie – kręgielni CZARNE ZŁOTO. Przy ośrodku znajduje się Dymna Chata w bieszczadzkim stylu gdzie organizujemy wieczorne biesiady i ogniska.

PLAN DNIA

  • Zakwaterowanie w Hotelu SKALNY SPA w Polańczyku
  • Relaks w naszym SPA
  • Kolacja w Restauracji SKALNA
  • Pub & Bowling CZARNE ZŁOTO – zapraszamy na kręgle i drinki do naszego pubu

DZIEŃ II

Dzień imprezowania – zobacz nasze propozycje (osobne zakładki)

DZIEŃ III

 

9.00 -10.00 – śniadanie, wykwaterowanie po śniadaniu

Dzień II - opcja 1

9.00 – 10.00 – śniadanie

10.00 – 13.00 – ZIMOWA TRAPERIADA –  Zabawimy się na śniegu w Bieszczadzkich Traperów – pionierów zasiedlających dzikie tereny. By żyć w zgodzie z naturą, należy zdobyć podstawowe traperskie sprawności, tj. strzelanie z łuku rzucanie siekierą, wbijanie gwoździ, bieg w nartach. Nauczymy się jak sprawnie i bezpiecznie z pomocą odpowiedniego sprzętu wspiąć się na lodową skałę (ścianę wspinaczkową), zabierzemy każdego z Was na wyprawę skuterami po ośnieżonychszlakach, spełnią się Wasze marzenia o zupełnej swobodzie i wietrze we włosach. Zdobycie sprawności Bieszczadzkiego Zakapiora potwierdzimy oryginalnym certyfikatem.

A PONADTO (opcjonalnie za dopłatą)

WILKI PÓŁNOCY – PSIE ZAPRZĘGI – zabawimy się na śniegu w Bieszczadzkich Traperów – pionierów zasiedlających dzikie , górskie tereny. Pojedziemy po białym puchu saniami ciągnionymi przez gromadkę wesołych, kudłatych psów rasy Malamut. Właściciel tych sympatycznych zwierząt zdradzi przed nami tajniki tresury psów oraz techniki powożenia psim zaprzęgiem.

13.00 – 14.00 CATERING / OBIAD PRZY OGNISKU

Po obiedzie: KULIG Z POCHODNIAMI (opis kuligu w osobnej zakładce)

 

Dzień II - opcja 2

9.00 – 10.00 – śniadanie

10.00 – 13.00 – WINTER CHALLENGE – WYPRAWA NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH TROPEM ŻUBRA – wczesnym rankiem wyruszymy na rakietach w poszukiwaniu tropów mieszkańców lasów – dzików, jeleni, saren i wilków. Celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wieś Bereżnica Niżna. Do opuszczonej wsi dotrzemy przy pomocy mapy, kompasu GPS, oraz wskazówek-notatek starego Łemka. Czekają nas przeprawy przez zamarznięte, górskie potoki. Wyprawę poprowadzi przewodnik doskonale znający ciekawe miejsca i ukryte ścieżki wiodące brzegiem Jeziora Solińskiego.

A PONADTO (opcjonalnie za dopłatą)

Zajęcia linowe na szlaku – tyrolka, most panamski

13.00 – 14.00 CATERING / OBIAD PRZY OGNISKU

Po obiedzie: KULIG Z POCHODNIAMI (opis kuligu w osobnej zakładce)

Dzień II - opcja 3

7.00 – 8.00 – śniadanie

08.00 – 13.00 – ŚNIEŻNE POŁONINY – WYPRAWA NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH W WYSOKIE GÓRY – Wyruszymy na rakietach śnieżnych na szczyt Połoniny Wetlińskiego do kultowego schroniska – Chatki Puchatka. Dzięki rakietom śnieżnym zdobędziemy szczyt nawet w głębokim śniegu. Nagrodą będą piękne widoki zimowych Bieszczadów.

A PONADTO (opcjonalnie za dopłatą)

Zimowy kurs Bieszczadzką Kolejką Wąskotorową przez ośnieżone, dzikie doliny pośród zmrożonych połonin

13.00 – 14.00 CATERING / OBIAD PRZY OGNISKU

Po obiedzie: KULIG Z POCHODNIAMI (opis kuligu w osobnej zakładce)

Dzień II - kulig i wieczór

JADĄ, JADĄ SANIE – TRAPERSKI KULIG Z OGNISKIEM PO TRAPERSKU – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo i aromat grzańca na długo pozostaną w Twojej pamięci. Podczas kuligu rozpalimy leśne ognisko i upieczemy kiełbaski. Zapewniamy transport na kulig.

A PO POWROCIE DO HOTELU …

SPA RELAX – Strefa SPA naszego hotelu oferuje bogatą ofertę zabiegów na ciało i twarz. Zachęcamy do skorzystania z basenu, sauny oraz strefy schładzania i wypoczynku.

BANKIET REGIONALNY – Zapraszamy na kolację bankietową z karpackim menu. Podczas tego wyjątkowego wieczoru będziemy mieli okazję zakosztować regionalnych przysmaków oraz zabawić się przy muzyce.
Opcjonalnie: Zespół – muzyka na żywo

Cennik

 

 

3 dni (2 noclegi)

  • Hotel SKALNY:

 

Kategorie: OFERTA ZIMOWA

Komentarze są wyłączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress