Masaże

Spa & Wellness w Bieszczadach

masaz-bieszczady

Masaże

Oddaj się relaksowi ciała i umysłu. Zapoznaj się z ofertą gabinetu masażu w strefie SPA naszego hotelu.

  • masaże relaksacyjne
  • masaże klasyczne
  • masaże odchudzające
  • masaże wspomagające odchudzanie

 

Masaże relaksacyjne
Masaże klasyczne
Masaże odchudzające oraz wspomagające odchudzanie
Masaże relaksacyjne

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – Czas trwania zabiegu 30 / 70 minut. Cena zabiegu 90 / 170 zł
Masaż jest zabiegiem głęboko relaksującym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Ogrzane bazaltowe kamienie punktowo podnoszą temperaturę ciała, prowadząc do rozszerzenia naczynek oraz poprawienia krążenia. Niezwykłe połączenie gorących kamieni oraz ciepłego oleju powoduje pełne rozluźnienie i odpoczynek.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY – Czas trwania zabiegu 50 minut. Cena zabiegu 130 zł
Masaże relaksacyjne olejami wykonywane są techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywracają stan naturalnej równowagi w organizmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe oddziaływanie na jak największą powierzchnię ciała. Użycie ziołowych esencji wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i wzmacnianie sił witalnych. Klient sam decyduje o nucie zapachowej oleju.

MASAŻ RELAKSUJĄCY KREMEM / WOSKIEM / ŻELEM – Czas trwania zabiegu 50 minut. Cena zabiegu 130 zł
Preparaty do harmonizujących masaży ciała wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi działają rozgrzewająco i drenująco, modelują, ujędrniają i wyszczuplają sylwetkę. Ponadto masaż wysubtelnia naskórek i rozluźnia napięte mięśnie niwelując zmęczenie. Klient sam wybiera odpowiedni preparat w zależności od własnych potrzeb.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ – Czas trwania zabiegu 50 minut. Cena zabiegu 140 zł
Prawdziwa naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Ziarna kakaowca zawierające flawonoidy neutralizują wolne rodniki, doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę̨, opóźniając procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą̨ i gorącą̨ czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia oddziałując zarówno na psychikę jak i ciało.

MASAŻ CIEPŁYM MIODEM – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 75 / 140 zł
Jest to 100% naturalna terapia miodem w jego czystej postaci. Miód ma wyjątkowe właściwości wyciągania nagromadzonych w głębokich warstwach skóry toksyn. Masaż ciepłym miodem wzmacnia system odpornościowy usprawniając układ krwionośny i limfatyczny. Działając rozluźniająco na mięśnie bardzo skutecznie niweluje bóle pleców. Głęboko relaksujące techniki masażu w połączeniu ze słodkim zapachem miodu poprawiają złe samopoczucie, relaksują i przeciwdziałają bezsenności.

Masaże klasyczne

MASAŻ KLASYCZNY – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 60 / 110 zł
Jest formą oddziaływania na ustrój wykorzystującą bodźce mechaniczne, głównie w postaci ucisku na tkanki. Przy pomocy zespołu technik stosowanych w odpowiedniej kolejności pobudza tkankę skórną i mięśniową, stawy i aparat więzadłowy, układy: krwionośny, chłonny, nerwowy, oddechowy, pokarmowy i wydalniczy.

MASAŻ KLASYCZNY Z OLEJKAMI – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 70 / 120 zł
Masaż klasyczny z zastosowaniem olejków aromatycznych łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków dobranymi dla konkretnej osoby. Podczas masowania olejki przenikają do układu krążenia wywołując zamierzoną reakcję miejscową i ogólną. Klient sam decyduje o nucie zapachowej dedykowanego olejku.

MASAŻ LECZNICZY GRZBIETU (plecy + kark) – Czas trwania zabiegu 50 min. Cena zabiegu 130 zł
Jeśli odczuwasz przewlekłe bóle i mrowienie w plecach, drętwienie kończyn i masz problemy ze snem – masaż i mobilizacja pomogą w łagodzeniu i usuwaniu tych dolegliwości. Zastosowanie odpowiednich chwytów uwalnia od napięć mięśni przykręgosłupowych, zwiększa przestrzenie międzykręgowe zmniejszając uczucie bólu napięciowego, znacznie też zwiększa ograniczony zakres ruchu.

Masaże odchudzające oraz wspomagające odchudzanie

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 60 / 110zł
Intensywny masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Masaż ten doskonale poprawia ukrwienie zmniejszając cellulit i rozstępy, pomaga wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, zmniejszyć bóle kręgosłupa oraz dolegliwości mięśniowe.

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY – Czas trwania zabiegu 45 / 90 minut. Cena zabiegu 90 / 160 zł
Zabieg polepszający krążenie krwi i limfy, przeciwdziała i likwiduje obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, wspomaga odchudzanie zmniejszając centymetry w obwodzie i pomagając w zwalczaniu cellulitu. Polega na stymulacji konkretnych obszarów ciała, dzięki czemu ułatwia transport substancji odżywczych do komórek. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę, przyczynia się do spadku wagi.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY – Czas trwania zabiegu 50 min. Cena zabiegu 130 zł
Manualny masaż antycellulitowy jest zabiegiem skutecznym w modelowaniu miejsc problemowych zwłaszcza w obrębie ud, bioder, pośladków, talii. Za pomocą odpowiednio dobranych technik wspomaga rozbicie tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę, wyrównuje zgrubienia i nierówności związane z nieprawidłowym lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Zastosowane kosmetyki ujędrniają i uelastyczniają skórę przyczyniając się do poprawy wyglądu naszego ciała.