KUCHNIA

stek-drewno

Kulinarna przygoda w Bieszczadach

Rozsmakuj się w kuchni Karpat Wschodnich. Gości zapraszamy do naszej restauracji Pod Żaglami. Tradycyjne menu, wyjątkowe widoki na jezioro oraz słoneczny taras czekają na Gości.

Restauracja Pod Żaglami - czytaj więcej

Wieczorne biesiadowanie

Przy hotelu SkalnySPA zlokalizowana jest duża, drewniana wiata zwana Dymną Chatą. Idealne miejsce na biesiadowanie przy ognisku. Podpory wiaty stanowią wyrzeźbione w drewnie postacie karpackich muzykantów. W świetle błyskającego ognia drewniani muzykanci ożywają a z ich instrumentów sypią się iskry. W
takiej atmosferze można zapomnieć o całym świecie by w pełni oddać się biesiadowaniu.

Wieczory tematyczne - czytaj więcej

ognisko
wesele bieszczady (3)

Wesele w Bieszczadach

Klimatyzowana sala weselna na 180 osób z widokiem na Jezioro Solińskie, wyjątkowe menu oraz profesjonalna obsługa. Jeżeli zechcesz zorganizować uroczystość weselną w Bieszczadach to zapraszamy - skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu, menu, ceny oraz układu sali.

Bieszczadzkie wesele w górach - czytaj więcej

Pub & Bowling Czarne Złoto

Pub Czarne Złoto to wyjątkowe miejsce urządzone w stylu starej kopalni ropy naftowej. W pubie organizujemy imprezy z DJ`em i koncerty a na gości czekają barmani serwujący drinki oraz piwa rzemieślnicze. Koneserów whisky zaskoczymy sporym wyborem single maltów. Kuchnia pubowa serwuje pyszną pizzę z pieca opalanego drewnem bukowym. Wpadnij do pubu na partyjkę kręgli lub darta.

 

Pub Czarne Złoto - czytaj więcej

pub