Zima w górach

Zabierz swoją rodzinę i przyjaciół w zimową Krainę Wilka w gościnne progi naszego Kompleksu pięknie położonego w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

 

PAKIET ZAWIERA

Zima w Bieszczadach nie musi być nudna. Zaplanuj swój wypoczynek i skorzystaj z przygotowanych przez nas atrakcji. Oferta dla klientów indywidualnych – sprawdzone pomysły na zimowy pobyt w Bieszczadach.

OFERTA DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH (GOŚCI HOTELU SKALNY-SPA I NIE TYLKO)

Nasze pomysły na spędzenie wolnego czasu zimą w Bieszczadach – przedstawiamy cztery propozycje wypraw – skutery śnieżne, rakiety, kulig oraz wyprawy samochodami terenowymi przez ośnieżone bezdroża. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich czterech atrakcji 🙂

A PO WYPRAWIE ….

Gdy emocje już opadną nadchodzi czas na regenerację schłodzonego organizmu. Zapraszamy do naszego Pubu Czarne Złoto na rozgrzewającego drinka i partyjkę kręgli. Zapoznaj się z bogatą ofertą zabiegów hotelowego SPA & WELLNESS. Naszą propozycją na zakończenie wyprawy jest również wspólne pieczenie kiełbasek przy wielkim, bieszczadzkim ognisku.

Do zobaczenia w Zimowej Krainie Wilka !

Ferie zimowe z Adrenaliną

Zima, którą pamiętasz z dzieciństwa – skrzypiący śnieg pod nogami, ośnieżone drzewa oraz rześkie, mroźne powietrze… gdzieś w oddali słychać dzwonki pędzących przez las sań… w zaroślach przyczaiło się stado jeleni … Obudzimy Twoje wspomnienia wzbogacając je dodatkowymi atrakcjami.  Ponadto słyszeliśmy, że w modzie jest pokazać się na stoku w błyszczącym kombinezonie, słyszeliśmy, ze na szczyt stoku wjeżdża się po to by zasiąść na leżaku. Wiele słyszeliśmy…. ale nie wiemy czy to prawda gdyż u nas jest po prostu inaczej. W Bieszczady przyjeżdża się po wypoczynek na luzie, aczkolwiek ze wszystkimi możliwymi wygodami.

Pakiet zawiera

Ferie zimowe w Bieszczadach

Zima, którą pamiętasz z dzieciństwa – skrzypiący śnieg pod nogami, ośnieżone drzewa oraz rześkie, mroźne powietrze… gdzieś w oddali słychać dzwonki pędzących przez las sań… w zaroślach przyczaiło się stado jeleni … Obudzimy Twoje wspomnienia wzbogacając je dodatkowymi atrakcjami.  Ponadto słyszeliśmy, że w modzie jest pokazać się na stoku w błyszczącym kombinezonie, słyszeliśmy, ze na szczyt stoku wjeżdża się po to by zasiąść na leżaku. Wiele słyszeliśmy…. ale nie wiemy czy to prawda gdyż u nas jest po prostu inaczej. W Bieszczady przyjeżdża się po wypoczynek na luzie, aczkolwiek ze wszystkimi możliwymi wygodami.

Pakiet zawiera

Święta Bożego Narodzenia nad Soliną

Radosne Święta Bożego Narodzenia spędzić możesz wraz z rodziną i przyjaciółmi w zimowej Krainie Wilka w gościnnych progach naszego Kompleksu pięknie położonego w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

Pakiet zawiera:

                          Program pobytu świątecznego!

    DZIEŃ I – PIĄTEK 21 GRUDNIA

od 15.00 – zakwaterowanie Gości

    DZIEŃ II – SOBOTA 22 GRUDNIA

8.00-10.00 – śniadanie

od 18.00 – kolacja grillowa przy ognisku w Dymnej Chacie. Usiądziemy wokół ogniska słuchając bieszczadzkich opowieści. Nasz szef kuchni zorganizuje dla Was wieczór pieczenia proziaków a w wędzarni uwędzimy bieszczadzkie pstrągi.

    DZIEŃ III – NIEDZIELA 23 GRUDNIA

8.00- 10.00 – śniadanie

11.00 – 14.00 – kulig I tura

15.00 – 18.00 – kulig II tura

17.00 – 19.00 – obiadokolacja

    DZIEŃ IV – PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

8.00 – 10.00 – śniadanie

od 10.00 – Czas w las – rozpoczęcie wyprawy (wyprawa dla chętnych za dopłatą: Dorośli 100 zł dzieci 50 zł)

Celem naszej wyprawy będzie szkółka leśna gdzie wybierzemy najpiękniejszą choinkę do ciepłych wnętrz naszej restauracji. Przy okazji dowiemy się kilka ciekawostek o bieszczadzkiej przyrodzie. Poruszając się po ośnieżonych bezdrożach wypatrywać będziemy śladów przyczajonego w zaroślach dzikiego zwierza. Zakładamy, że nasza misja zakończy się powodzeniem i do ośrodka przywieziemy Świąteczne Drzewko.

W programie:

13.00 – postny posiłek

14.00 – 16.00 – rodzinny wieczór przy kominku, zgodnie z tradycją spotkamy się aby ubrać przywiezione z lasu świąteczne drzewko, razem z animatorem wykonywać będziemy ozdoby choinkowe z bibuły.

18.00 – Kolacja Wigilijna w restauracji  „Pod Żaglami”

Na niebie pojawiła się pierwsza gwiazdka – czas zasiąść do wigilijnego stołu uginającego się pod ciężarem przysmaków kuchni kresowej. Razem będziemy świętować i kolędować przy kominku. Podczas kolacji wszystkie grzeczne dzieci odwiedzi Gwiazdka z prezentami. (*prosimy o zabranie prezentów)

23.30 – wyjście na pasterkę

Wybierzcie się na spacer do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku. Weźcie udział w nocnej pasterce. W kościele znajduje się cudowna Ikona Matki Boskiej z Dzieciątkiem zw. Matką Boską Łopieńską pochodzącą z pierwszej połowy XVII w. przeniesioną tu z cerkwi w Łopience w 1949r. W dniu 11 września 1999 roku odbyła się uroczystość Koronacji Obrazu. Korony poświęcił Papież Jan Paweł II w czasie pielgrzymki do Polski.

    DZIEŃ V – WTOREK 25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

8.00- 10.00 – Świąteczne Śniadanie

17.00 – 19.00 – obiadokolacja

od 19.00 – wieczór kolęd przy kominku – wspólnie z Wami kolędy zaśpiewają zaproszeni muzycy z instrumentami

    DZIEŃ VI – ŚRODA 26 GRUDNIA

8.00-10.00 – śniadanie

10.00 – wykwaterowanie

Sylwester w Bieszczadach 2018/2019

Sylwester w górach nad Jeziorem Solińskim w Hotelu z basenem i SPA

Tęsknisz za naturą, pragniesz przywitać Nowy Rok z przyjaciółmi przy blasku ogniska nie rezygnując z wygodnego hotelu z basenem i SPA oraz atmosfery sylwestrowego balu? Zabierz przyjaciół w Bieszczady by wspólnie przywitać Nowy Rok i odkryć zimową Krainę Wilka w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska, w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

Kompleks SKALNY – czekają tu na Ciebie wygodne pokoje hotelowe i apartamenty. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rakiet śnieżnych, kijków Nordic Walking oraz sprzętu narciarskiego (narty zjazdowe i biegowe, snowboard).

Pakiet zawiera:

                              Sylwestrowy rozkład jazdy!!!

     DZIEŃ I – PIĄTEK 28 GRUDNIA

od 15.00 – zakwaterowanie Gości

    DZIEŃ II – SOBOTA 29 GRUDNIA

08.00 – 10.00 – śniadanie w Restauracji Pod Żaglami

Night Spa – zapraszamy na romantyczny wieczór w hotelowym Spa. Relaksujące
chwile w blasku świec na basenie oraz w saunach

16.00 – 18.00 kolacja w restauracji „Pod Żaglami”

Próbny Sylwester w pubie Czarne Złoto – Impreza taneczna z DJ`em

    DZIEŃ III – NIEDZIELA 30 GRUDNIA

8.00 – 10.00 – śniadanie w Restauracji Pod Żaglami

od 18.00 – Wieczór Zakapiora w Dymnej Chacie – Usiądziemy wokół ogniska. Podczas Wieczoru Zakapiora nauczymy się wędzić wędliny oraz pstrągi. Dzieci będą mogły upiec tradycyjnego proziaka na kuchni z „blachą”.

    DZIEŃ IV – PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA

8.00 – 10.00 – śniadanie w restauracji „Pod Żaglami”

10.00 – 14.00 – Zimowa Traperiada

Zabawimy się na śniegu w Bieszczadzkich Traperów – pionierów zasiedlających dzikie tereny. By żyć w zgodzie z naturą, należy zdobyć podstawowe traperskie sprawności, tj. strzelanie z łuku rzucanie siekierą, wbijanie gwoździ, dojenie krowy na mrozie. Nauczymy się jak sprawnie i bezpiecznie z pomocą odpowiedniego sprzętu wspiąć się na lodową skałę. Zdobycie sprawności Bieszczadzkiego Zakapiora potwierdzimy oryginalnym certyfikatem.

18.00 – 01.00 – Bal Sylwestrowy dla Dzieci

Najmłodszych zapraszamy do osobnej sali na zabawę pełną atrakcji. W programie między innymi: tańce wyginańce, konkurs karaoke, malowanie twarzy, gry i zabawy – wyganianie starego roku, zimne ognie. Wyżywienie dla dzieci w formie szwedzkiego stołu.

20.00 – Bal Sylwestrowy z DJ’em Elvisem – Elvis Show

    DZIEŃ V – WTOREK 1 STYCZNIA

9.00 – 11.00 – brunch noworoczny

Jadą, jadą sanie czyli traperski kulig z ogniskiem – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo i aromat grzańca na długo pozostaną w Twojej pamięci. Na kulig dojedziemy autokarem.

12.00 – 15.00 – Kulig I tura

15.00 – 18.00 – Kulig II tura

19.00 – Noworoczna kolacja w Restauracji Pod Żaglami

Wieczorem zapraszamy na koncert noworoczny – Muzyka Live – koncert folkowo bluesowy.

    DZIEŃ VI – ŚRODA 2 STYCZNIA

8.00 – 10.00 – śniadanie

10.00 – Wykwaterowanie

 

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu z 20% rabatem.