Zima w górach

Zabierz swoją rodzinę i przyjaciół w zimową Krainę Wilka w gościnne progi naszego Kompleksu pięknie położonego w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

 

PAKIET ZAWIERA

Ferie zimowe z Adrenaliną

Zima, którą pamiętasz z dzieciństwa – skrzypiący śnieg pod nogami, ośnieżone drzewa oraz rześkie, mroźne powietrze… gdzieś w oddali słychać dzwonki pędzących przez las sań… w zaroślach przyczaiło się stado jeleni … Obudzimy Twoje wspomnienia wzbogacając je dodatkowymi atrakcjami.  Ponadto słyszeliśmy, że w modzie jest pokazać się na stoku w błyszczącym kombinezonie, słyszeliśmy, ze na szczyt stoku wjeżdża się po to by zasiąść na leżaku. Wiele słyszeliśmy…. ale nie wiemy czy to prawda gdyż u nas jest po prostu inaczej. W Bieszczady przyjeżdża się po wypoczynek na luzie, aczkolwiek ze wszystkimi możliwymi wygodami.

Pakiet zawiera

Ferie zimowe w Bieszczadach

Zima, którą pamiętasz z dzieciństwa – skrzypiący śnieg pod nogami, ośnieżone drzewa oraz rześkie, mroźne powietrze… gdzieś w oddali słychać dzwonki pędzących przez las sań… w zaroślach przyczaiło się stado jeleni … Obudzimy Twoje wspomnienia wzbogacając je dodatkowymi atrakcjami.  Ponadto słyszeliśmy, że w modzie jest pokazać się na stoku w błyszczącym kombinezonie, słyszeliśmy, ze na szczyt stoku wjeżdża się po to by zasiąść na leżaku. Wiele słyszeliśmy…. ale nie wiemy czy to prawda gdyż u nas jest po prostu inaczej. W Bieszczady przyjeżdża się po wypoczynek na luzie, aczkolwiek ze wszystkimi możliwymi wygodami.

Pakiet zawiera

Weekend pod Żaglami

Jezioro Solińskie stwarza doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa. Niepowtarzalna sceneria słynnych zielonych wzgórz, krystalicznie czysta woda, romantyczne zatoki i bezludne wyspy czekają na miłośników wypoczynku pod żaglami.

Pakiet zawiera

Święta Bożego Narodzenia nad Soliną

Radosne Święta Bożego Narodzenia spędzić możesz wraz z rodziną i przyjaciółmi w zimowej Krainie Wilka w gościnnych progach naszego Kompleksu pięknie położonego w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

Pakiet zawiera:

                          Program pobytu świątecznego!

    DZIEŃ I – PIĄTEK 21 GRUDNIA

od 15.00 – zakwaterowanie Gości

    DZIEŃ II – SOBOTA 22 GRUDNIA

8.00-10.00 – śniadanie

od 18.00 – kolacja grillowa przy ognisku w Dymnej Chacie. Usiądziemy wokół ogniska słuchając bieszczadzkich opowieści. Nasz szef kuchni zorganizuje dla Was wieczór pieczenia proziaków a w wędzarni uwędzimy bieszczadzkie pstrągi.

    DZIEŃ III – NIEDZIELA 23 GRUDNIA

8.00- 10.00 – śniadanie

11.00 – 14.00 – kulig I tura

15.00 – 18.00 – kulig II tura

17.00 – 19.00 – obiadokolacja

    DZIEŃ IV – PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

8.00 – 10.00 – śniadanie

od 10.00 – Czas w las – rozpoczęcie wyprawy (wyprawa dla chętnych za dopłatą: Dorośli 100 zł dzieci 50 zł)

Celem naszej wyprawy będzie szkółka leśna gdzie wybierzemy najpiękniejszą choinkę do ciepłych wnętrz naszej restauracji. Przy okazji dowiemy się kilka ciekawostek o bieszczadzkiej przyrodzie. Poruszając się po ośnieżonych bezdrożach wypatrywać będziemy śladów przyczajonego w zaroślach dzikiego zwierza. Zakładamy, że nasza misja zakończy się powodzeniem i do ośrodka przywieziemy Świąteczne Drzewko.

W programie:

13.00 – postny posiłek

14.00 – 16.00 – rodzinny wieczór przy kominku, zgodnie z tradycją spotkamy się aby ubrać przywiezione z lasu świąteczne drzewko, razem z animatorem wykonywać będziemy ozdoby choinkowe z bibuły.

18.00 – Kolacja Wigilijna w restauracji  „Pod Żaglami”

Na niebie pojawiła się pierwsza gwiazdka – czas zasiąść do wigilijnego stołu uginającego się pod ciężarem przysmaków kuchni kresowej. Razem będziemy świętować i kolędować przy kominku. Podczas kolacji wszystkie grzeczne dzieci odwiedzi Gwiazdka z prezentami. (*prosimy o zabranie prezentów)

23.30 – wyjście na pasterkę

Wybierzcie się na spacer do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku. Weźcie udział w nocnej pasterce. W kościele znajduje się cudowna Ikona Matki Boskiej z Dzieciątkiem zw. Matką Boską Łopieńską pochodzącą z pierwszej połowy XVII w. przeniesioną tu z cerkwi w Łopience w 1949r. W dniu 11 września 1999 roku odbyła się uroczystość Koronacji Obrazu. Korony poświęcił Papież Jan Paweł II w czasie pielgrzymki do Polski.

    DZIEŃ V – WTOREK 25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

8.00- 10.00 – Świąteczne Śniadanie

17.00 – 19.00 – obiadokolacja

od 19.00 – wieczór kolęd przy kominku – wspólnie z Wami kolędy zaśpiewają zaproszeni muzycy z instrumentami

    DZIEŃ VI – ŚRODA 26 GRUDNIA

8.00-10.00 – śniadanie

10.00 – wykwaterowanie

Sylwester w Bieszczadach 2018/2019

Sylwester w górach nad Jeziorem Solińskim w Hotelu z basenem i SPA

Tęsknisz za naturą, pragniesz przywitać Nowy Rok z przyjaciółmi przy blasku ogniska nie rezygnując z wygodnego hotelu z basenem i SPA oraz atmosfery sylwestrowego balu? Zabierz przyjaciół w Bieszczady by wspólnie przywitać Nowy Rok i odkryć zimową Krainę Wilka w centrum bieszczadzkiego uzdrowiska, w zimowej scenerii Jeziora Solińskiego.

Kompleks SKALNY – czekają tu na Ciebie wygodne pokoje hotelowe i apartamenty. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rakiet śnieżnych, kijków Nordic Walking oraz sprzętu narciarskiego (narty zjazdowe i biegowe, snowboard).

Pakiet zawiera:

                              Sylwestrowy rozkład jazdy!!!

     DZIEŃ I – PIĄTEK 28 GRUDNIA

od 15.00 – zakwaterowanie Gości

    DZIEŃ II – SOBOTA 29 GRUDNIA

08.00 – 10.00 – śniadanie w Restauracji Pod Żaglami

Night Spa – zapraszamy na romantyczny wieczór w hotelowym Spa. Relaksujące
chwile w blasku świec na basenie oraz w saunach

16.00 – 18.00 kolacja w restauracji „Pod Żaglami”

Próbny Sylwester w pubie Czarne Złoto – Impreza taneczna z DJ`em

    DZIEŃ III – NIEDZIELA 30 GRUDNIA

8.00 – 10.00 – śniadanie w Restauracji Pod Żaglami

od 18.00 – Wieczór Zakapiora w Dymnej Chacie – Usiądziemy wokół ogniska. Podczas Wieczoru Zakapiora nauczymy się wędzić wędliny oraz pstrągi. Dzieci będą mogły upiec tradycyjnego proziaka na kuchni z „blachą”.

    DZIEŃ IV – PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA

8.00 – 10.00 – śniadanie w restauracji „Pod Żaglami”

10.00 – 14.00 – Zimowa Traperiada

Zabawimy się na śniegu w Bieszczadzkich Traperów – pionierów zasiedlających dzikie tereny. By żyć w zgodzie z naturą, należy zdobyć podstawowe traperskie sprawności, tj. strzelanie z łuku rzucanie siekierą, wbijanie gwoździ, dojenie krowy na mrozie. Nauczymy się jak sprawnie i bezpiecznie z pomocą odpowiedniego sprzętu wspiąć się na lodową skałę. Zdobycie sprawności Bieszczadzkiego Zakapiora potwierdzimy oryginalnym certyfikatem.

18.00 – 01.00 – Bal Sylwestrowy dla Dzieci

Najmłodszych zapraszamy do osobnej sali na zabawę pełną atrakcji. W programie między innymi: tańce wyginańce, konkurs karaoke, malowanie twarzy, gry i zabawy – wyganianie starego roku, zimne ognie. Wyżywienie dla dzieci w formie szwedzkiego stołu.

20.00 – Bal Sylwestrowy z DJ’em Elvisem – Elvis Show

    DZIEŃ V – WTOREK 1 STYCZNIA

9.00 – 11.00 – brunch noworoczny

Jadą, jadą sanie czyli traperski kulig z ogniskiem – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo i aromat grzańca na długo pozostaną w Twojej pamięci. Na kulig dojedziemy autokarem.

12.00 – 15.00 – Kulig I tura

15.00 – 18.00 – Kulig II tura

19.00 – Noworoczna kolacja w Restauracji Pod Żaglami

Wieczorem zapraszamy na koncert noworoczny – Muzyka Live – koncert folkowo bluesowy.

    DZIEŃ VI – ŚRODA 2 STYCZNIA

8.00 – 10.00 – śniadanie

10.00 – Wykwaterowanie

 

Istnieje możliwość wydłużenia pobytu z 20% rabatem.

Magiczna Jesień w Bieszczadach

Jesień to najpiękniejsza pora roku w Bieszczadach. Idealny czas na wypoczynek, długie spacery po pustych szlakach i wycieczki rowerowe nad Jeziorem Solińskim. Przyjedź i poznaj jesienną zmienność bieszczadzkich krajobrazów.

Jeżeli chcesz wędrować, pływać jachtem, zbierać grzyby, spędzić aktywnie czas przyjedź i odkryj jesienną Krainę Wilka. Czeka na Was wygodny hotel z basenem i SPA nad Bieszczadzkim Morzem.

PAKIET ZAWIERA